Behandlere

 

Marius Johannessen

Fysioterapeut med driftstilskudd

Osteopat MNOF

Ultralyddiagnostikk

Epost: marius@aftn.no

 

Emilie Hagelsteen Dalelid

Fysioterapeut med driftstilskudd

Psykomotorisk fysioterapeut, Master i Klinisk helsearbeid, AktivA.

Epost: emilie@aftn.no

 

Sissel Drege

Fysioterapeut med driftstilskudd

Nevrologi, Ortopedi, tilknyttet Idrettens skadetelefon (IHS)

Epost: sissel@aftn.no

 

Hemen Palani

Fysioterapeut

Epost: hemen@aftn.no

 

Karoline Birkeland

Fysioterapeut

Fysioterapeut U-23 landslag skiskyting

Epost: karoline@aftn.no

 

Randi Finne

Fysioterapeut med driftstilskudd

Barn og unge 0-18 år.

Epost: randi@aftn.no

 

Hege Damsgaard Helsing

Akupunktør og massør

Tlf. 41 42 38 01

 

Kim Idar Molnes / Vera Hild

Fysioterapeut

Gruppetrening

Tlf: 91563909 / vera.hild@nittedal.kommune.no